Chcesz poprawić jakoś swojego snu? Zależy Ci na połączeniu trwałości, sprawdzonych rozwiązań, bezpieczeństwa i innowacyjności? Kolekcja materacy SleepMed Plus to doskonały wybór dla Ciebie! Poznaj podłoża do spania z tej serii i sprawdź, jak mogą wpłynąć na funkcjonalność Twojej sypialni.

Dlaczego warto postawić na SleepMed?

SleepMed Plus - przegląd produktówSleepMed to renomowana marka z ugruntowaną pozycją na rynku. Została stworzona przez poznańską spółkę EMBE. Jej celem jest produkcja wysokiej jakości materacy i poduszek, które są trwałe, wygodne i bezpieczne dla zdrowia. Z produktami tej firmy z pewnością podniesiesz jakość swojego sny na wyższy poziom.

Proces produkcyjny przeprowadzany jest z pomocą doświadczonych technologów należących do koncernu Hilding Anders, który jest znany na całym świecie. Wysoką jakość materaców SleepMed potwierdzają liczne nagrody, wyróżnienia oraz przyznane produktom certyfikaty.

Pamiętaj o tym, że każdy element wyposażenia sypialni musi być dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Właśnie dlatego tak ważne jest poznanie specyfiki poszczególnych produktów SleepMed. Jeśli wybierzesz materac czy poduszkę o złych wymiarach lub z nieodpowiednim wkładem, nie sprawdzi się nawet jeśli będzie wykonana doskonale, z wykorzystaniem komponentów najwyższej jakości.

Kolekcja SleepMed Plus — charakterystyka wykorzystanych pianek

Materace SleepMed Plus posiadają wypełnienie piankowe. Jakie pianki są wykorzystywane do ich produkcji?

  • VPPHR — to pianka wysokoelastyczna, która jest wytwarzana z zastosowaniem innowacyjnej technologii Airforce. Charakteryzuje się efektywną wentylacją i precyzyjnie dopasowuje się do ciała.
  • VitaRest® – to pianka termoelastyczna. Reaguje na temperaturę i ciężar ciała, pod ich wpływem przystosowuje się do kształtu kręgosłupa, precyzyjnie podpierając całą sylwetkę. Jest profilowana z zastosowaniem 7 stref twardości. Dzięki nim każda część ciała może się rozluźnić i zregenerować. Pianka ogranicza pocenie się i pozwala skórze swobodnie oddychać, a także ułatwia utrzymanie prawidłowej pozycji ciała, zgodnej z anatomią człowieka.
  • Celsius-Waterlily® – to wyjątkowa pianka termoelastyczna, które nie tylko zapewnia użytkownikowi komfort, ale również jest tworzona z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Jej zastosowanie potwierdza troskę marki SleepMed o ekologię i wskazuje na podejmowanie przez firmę działań w zgodzie z zasadą zrównoważonego rozwoju.

SleepMed Comfort Plus

Chcesz zainwestować w podłoże do spania, które z łatwością dopasujesz do swoich oczekiwań? Rozważ zakup materaca SleepMed Comfort Plus. Jak jest skonstruowany? Jego podstawę stanowią pianki VPPHR o różnych stopniach twardości. Dodatkiem jest odpinany top z innowacyjnej pianki termoelastycznej VitaRest®.

Obecność odpinanego topu jest charakterystyczna dla wszystkich modeli z kolekcji Plus. Za pomocą tego elementu możesz nie tylko regulować stopień twardości powierzchni podłoża. Doskonale sprawdzi się on też w roli osobnego materaca nawierzchniowego. Z pewnością docenisz go podczas przygotowywania na kanapie dodatkowego posłania dla odwiedzających Cię gości.

Materac SleepMed Comfort Plus ma aż 6 różnych twardości. Wynika to właśnie z obecności wspomnianego topu, który możesz w każdej chwili zdjąć lub przenieść na drugą stronę wypełnienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu podłoże do spania SleepMed Comfort Plus jest nie tylko wygodne, ale przede wszystkim uniwersalne i funkcjonalne.

SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus posiada dość grube warstwy piankowe. Jego odpinany top termoelastyczny wykonano z wypełnienia Celsius-Waterlily® (inaczej niż w przypadku modelu SleepMed Comfort Plus posiadającego top z pianki VitaRest®). Produkt może być stosowany jako materac o przeznaczeniu ortopedycznym. Zapobiega dysfunkcjom kręgosłupa i może łagodzić dolegliwości bólowe.

Jest to materac odwracalny, o 6 różnych poziomach twardości. Wpływa to korzystnie na jego uniwersalność. Dzięki doskonałemu systemowi wentylacji Airforce może być stosowany bezpiecznie w sypialniach alergików. Postaw na ten produkt wysokiej klasy i korzystaj z jego funkcji jak najdłużej. Gwarancja oferowana przez producenta na wkład wynosi aż piętnaście lat!

SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus to materac piankowy z najwyższej półki. Jego odpinany top ma aż 7 centymetrów i wykonano go z wysokiej klasy pianki Visco. Jest to model ergonomiczny, funkcjonalny, bezpieczny i wygodny.

Poza zaletami podobnymi do tych, które charakteryzują też pozostałe, już wymienione powyżej podłoża do spania z kolekcji Plus, warto zwrócić uwagę na pokrowiec Probiotex. Tkaninę nasączono apreturą Purotex®. Wykorzystuje ona działanie prebiotyków i pomaga utrzymać w łóżku idealny poziom czystości.

Pamiętaj o tym, że sen to podstawowa potrzeba Twojego organizmy. Nie zaniedbuj wypoczynku! Wybierz markę SleepMed i wraz z nią wyposaż swoją sypialnię. Z pewnością zaczniesz się lepiej wysypiać, a Twoje życie stanie się przyjemniejsze.

wyrób medycznySleepMed Comfort Plus, SleepMed Premium Plus i SleepMed Supreme Plus to materace przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.