Każdy z nas chciałby się efektywnie wyspać, jednak zapewnić to może nie tylko łóżko, a prawidłowo dobrany materac. Marzenie o wygodnym, otulającym i higienicznym śnie wcale nie musi być odległe, wystarczy wybrać najbardziej odpowiadający nam materac Hilding!

Materace Hilding – dostępne modele

Hilding Anders produkuje materace już od kilkunastu lat, przez co staje się jednym z najlepszych oraz najbardziej rekomendowanych producentów na rynku. Nie zdziwi nas zatem fakt, że produkty są najwyższej jakości, a i jest w czym wybierać. Materace Hilding posiadają różnego rodzaju wkłady, przez co można podzielić je na trzy główne kategorie:

  • materace piankowe – wkład opiera się w całości o różnego rodzaju pianki. Do wyboru mamy piankę termoelastyczną (reagującą na ciepło i nacisk ludzkiego ciała), piankę lateksową (niezwykle antyalergiczną) oraz piankę wysokoelastyczną (wysoka trwałość, sprężystość oraz może nadawać różne stopnie twardości). Specjalnie dedykowany alergikom jest materac, którego wkład składa się w całości z blatu lateksu,
  • materac sprężynowy – jego wkład opiera się o sprężyny osadzone w osobnych kieszonkach, dzięki czemu mogą pracować w indywidualny sposób, a wywierany na nie nacisk jest punktowy. Są idealne dla par, gdyż drgania nie rozchodzą się po materacu. Sprężyny mogą posiadać różną średnicę i w zależności od niej wyróżniamy materace sprężynowe, materace multipocket oraz materace Pocket Plus,
  • materace hybrydowe – łączą w sobie sprężyny (będące w dolnej części materaca) oraz piankę (będącą na górze materaca). W ten sposób materac hybrydowy zyskuje zalety obu tych wkładów, zapewniając jak najlepsze dostosowanie się do naszego ciała oraz niebywały komfort.

Hilding Anders w swojej ofercie posiada również materace specjalnie dedykowane osobom schorowanym, z problemami z kręgosłupem oraz chcących profilaktycznie zapobiec powstawaniu wad postawy. Mowa tutaj o materacach o statusie wyrobu medycznego, który może być użytkowany przez każdego. Materace Hilding dostosowane są także do potrzeb nastolatków oraz noworodków.

Gdzie kupić materace Hilding?

Materace Hilding - dostępne stacjonarnie i onlineWybrany materac Hilding nabyć można na dwa sposoby – w sklepie stacjonarnym oraz w sklepie internetowym. W zależności od naszych potrzeb oraz odpowiadającej opcji możemy zdecydować, w jaki sposób nabędziemy konkretny model. Polecaną opcją jest zakup za pośrednictwem sklepów internetowych – np. sennamaterace.pl czy panmaterac.pl. Jest to niezwykle wygodna metoda, ponieważ nie musimy wychodzić z domu, pod ręką mamy szeroki opis wkładu oraz jego cech, a w razie problemów możemy zapytać internetowego doradcę za pośrednictwem chatu o szczegóły lub specyfikację. Pomaga to zaoszczędzić czas, jaki zostałby przeznaczony na podróż oraz przede wszystkim usprawni zakup – w sklepie internetowym mamy stuprocentową pewność, że wybrany przez nas model będzie dostępny. Ponadto nie musimy martwić się o transport i wnoszenie materaca.

Najwyższa jakość materaców Hilding idzie w parze z wygodą zakupu. Dostępne są dwie opcje zakupu – sklep stacjonarny oraz sklep internetowy, dzięki czemu w zależności od godzin pracy czy wygody możemy w każdej chwili nabyć wybrany przez nas materac i cieszyć się długim oraz niezwykle komfortowym wypoczynkiem. Warto zainwestować w sen nie tylko z uwagi na poprawę samopoczucia czy komfort, ale także i dla zdrowia kręgosłupa.