Stelaż z regulacją: czy jest nam w ogóle potrzebny? Czas na to, aby zapoznać się z tą kategorią. Dlatego właśnie zapraszamy do lektury dzisiejszego artykułu! 

Po co mi stelaż?

Zastanawiasz się, dlaczego stelaż odgrywa istotną rolę? Stanowi on poniekąd trzon naszego łóżka. Bez niego nie jesteśmy w stanie się dobrze wyspać, ponieważ w dużej mierze podpiera nasze ciało. Bez niego nawet najlepszy materac nie sprawdzi się tak, jak powinien. Co ważne, na rynku możemy znaleźć naprawdę różne modele: poczynając od klasycznych, poprzez regulowane, dwuosobowe czy też specjalnie wzmacniane. Co brać pod uwagę, kiedy szukamy najlepszego dla nas? Koniecznie wymieńmy tutaj:

  • rodzaj ramy do łóżka,
  • materac, jaki posiadamy
  • czy śpimy sami czy z kimś,
  • naszą wagę,
  • stan zdrowia,

Podkreślmy też, że stelaż odgrywa szczególnie istotną rolę jeśli chodzi o higienę – to on ma zapewnić poprawną cyrkulację powietrza w naszym łóżku, co minimalizuje ryzyko pojawienia się grzybów i pleśni, np. we wnętrzu materaca.

Stelaż z regulacją – poznaj go bliżej

Stelaż z regulacją - dla kogo się sprawdzi?Stelaże z regulacją to szeroka gama różnego typu wyrobów. Które będą najlepsze? Oczywiście trudno jest jednoznacznie jeden, ponieważ każdy wyróżnia się czymś innym i może nam zagwarantować naprawdę wspaniałe możliwości. Pod lupę weźmy np. Hilding Select Moto, który jest regulowany aż w trzech płaszczyznach poprzez pilota. Jego listewki zostały stworzone z kauczuku, co gwarantuje nam świetną trwałość całego produkt. Co istotne, podpiera on nie tylko dół materaca, lecz również jego boki. Świetnie nadać się może również Materasso Flex R6, który został wzbogacony o folię carbon, która chroni produkt przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Posiada także dodatkowe wzmocnienia, a mianowicie chodzi nam tutaj o solidne, gumowe uchwyty,  dlatego może się odpowiednio nadać dla osób cięższych!

Najlepsze akcesoria!

Bez dobrego stelaża, jak już sami się przekonaliśmy, będzie nam ciężko komfortowo przespać całą noc, jednak to nie wszystko. Ważną rolę pełni też pościel. Naszym zdaniem idealnie nadadzą się kołdry puchowe, a także poduszki puchowe. Są one w stanie świetnie dbać o utrzymanie odpowiedniej temperatury naszego ciała, dają przyjemne otulenie. Pamiętajmy, aby stawiać przede wszystkim na produkty od sprawdzonych producentów, którzy stanowią prawdziwą gwarancję zadowolenia. To właśnie często szerokie doświadczenie sprawia, że wyroby są w stanie zadowolić naprawdę szerokie grono odbiorców!

Wysokiej jakości stelaże bez dwóch zdań są w stanie znacząco poprawić nasz komfort snu! Dlatego właśnie warto jest o nich pamiętać przy „sypialnianych” zakupach.