SleepMed to marka, która zrewolucjonizowała podejście do snu poprzez wprowadzenie na rynek innowacyjnych technologii i produktów, które nie tylko zapewniają komfortowy sen, ale także dbają o zdrowie użytkowników. Poznaj tę firmę i sprawdź jakie nowoczesne rozwiązania możesz wprowadzić do swojej sypialni.

SleepMed – indywidualne dopasowanie i personalizacja

Każda osoba ma unikalne krzywizny kręgosłupa i preferencje dotyczące twardości materaca. Indywidualne dopasowanie pozwala zapewnić odpowiednie wsparcie dla całych pleców, co może przyczynić się do zmniejszenia dolegliwości bólowych i poprawy postawy ciała. Dobrze dopasowane podłoże do spania pomaga w utrzymaniu zdrowego snu poprzez zapewnienie odpowiedniej wentylacji i regulacji temperatury. To z kolei przyczynia się do redukcji potencjalnych problemów zdrowotnych związanych z niewłaściwym snem.

SleepMed - marka wyznaczająca nowe standardy snuNie wszyscy lubią ten sam rodzaj materaca. Indywidualne dopasowanie pozwala wybrać materiał, twardość i inne cechy, które najlepiej odpowiadają osobistym preferencjom, co przekłada się na lepsze zadowolenie z zakupu i używania materaca. Marka SleepMed wzięła to pod uwagę. Proponuje użytkownikom produkty z regulacją twardości.

Jest to możliwe dzięki specjalnej budowie poszczególnych materaców. Egzemplarze z kolekcji Standard i Hybrid mają ruchomą warstwę pianki termoelastycznej VitaRest®, którą można przemieszczać na drugą stronę materaca. Daje to szansę na uzyskanie różnych stopni twardości w jednym produkcie.

Natomiast materace z kolekcji Plus i Hybrid Plus posiadają odpinany top z pianki termoelastycznej, który także zapewnia różne możliwości dostosowania twardości ich twardości do potrzeb użytkownika. Dzięki temu można uzyskać aż cztery różne poziomy, co pozwala na idealne dostosowanie materaca do indywidualnych oczekiwań.

Wentylacja w sypialni XXI wieku

Materace dostępne w dzisiejszych czasach powinny charakteryzować się zaawansowaną wentylacją, która zapewnia optymalny przepływ powietrza i utrzymuje odpowiednią temperaturę podczas snu. Przepływ powietrza to podstawa zachowania w łóżku higieny. Na ten aspekt ma wpływ w szczególności budowa wkładu i materiał, z którego wykonano pokrowiec.

Twórcy materacy SleepMed stworzyli innowacyjną technologię Airforce. Dzięki niej powietrze w materacach może swobodnie krążyć, a nadmiar wilgoci i ciepła się nie gromadzi we wnętrzu wkładu. Jest to niezwykle korzystne dla alergików. A dlaczego? Optymalna temperatura w łóżku to podstawa zapobiegania kumulowaniu się w nim roztoczy kurzu domowego i szkodliwych drobnoustrojów. Dobrą wentylacją charakteryzują się materace SleepMed z wypełnieniem sprężynowym typu Multi.

Materace i ekologia

W dzisiejszych czasach świadomość dotycząca konieczności dbania o środowisko jest w społeczeństwie bardzo wysoka. Aktualnie można zauważyć to praktycznie w każdej gałęzi przemysłu, a w tym wśród firm zajmujących się produkcją wszelkiego rodzaju artykułów sypialnianych. Niektóre materiały, takie jak lateks naturalny czy organiczna bawełna, są bardziej ekologiczne niż inne, na przykład syntetyczne pianki czy chemikalia stosowane w produkcji. Firmy, które dążą do ekologiczności, często wybierają materiały pochodzące z odnawialnych źródeł i powstające w sposób przyjazny dla środowiska.

Również SleepMed dba o funkcjonowanie zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. W wyniku troski o środowisko powstała cała kolekcja SleepMed Natura. Wykorzystanie naturalnych surowców, takich jak olejek rycynowy i sojowy w piankach wysokoelastycznych, oraz włókna lnu i organiczna bawełna w pokrowcu, gwarantuje nie tylko przyjemne wrażenia podczas snu, ale także właściwości antybakteryjne, antyalergiczne i przeciwbólowe. Każdy element materaca jest biodegradowalny i nadaje się do recyklingu, co wpisuje się w filozofię zrównoważonego stylu życia.

W kolekcji SleepMed Natura znajdują się dwa modele: SleepMed Natura Plus i SleepMed Natura Hybrid Plus, które zapewniają doskonałe podparcie ciała, redukcję punktów nacisku i efektywną regenerację mięśni i stawów. Pokrowce z naturalnych włókien lnu i bawełny są miękkie w dotyku, zapewniają optymalną przepuszczalność powietrza i skutecznie hamują rozwój bakterii i grzybów.

Sen – wypoczynek i troska o układ ruchu

Materace powinny być dobrze dopasowane do potrzeb użytkownika, charakteryzować się optymalną i efektywną wentylacją, a także powstawać z wykorzystaniem ekologicznych rozwiązań. Głównym celem tych wszystkich działań jest troska o wypoczynek i układ ruchu użytkowników. Spanie na wygodnym podłożu umożliwia stawom odpoczynek i zmniejszenie napięcia, które mogło się pojawić podczas dnia. To szczególnie istotne dla osób z problemami w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego lub chorobami reumatycznymi.

Nocą organizm regeneruje się, a mięśnie mają czas na odpoczynek i naprawę. Sen może wpływać na poprawę postawy ciała, ponieważ wypoczęte tkanki są bardziej skłonne do utrzymania prawidłowej pozycji w ciągu dnia. Z tego względu materace SleepMed to wyroby medyczne, przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego oraz zdrowego snu.

Marka SleepMed wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, łącząc innowacyjne technologie z troską o zdrowie i środowisko. Poznaj tę firmę i sprawdź, jakie nowoczesne rozwiązania możesz wprowadzić do swojej sypialni, aby cieszyć się komfortowym snem i dbać o kondycję swojego układu ruchu.

wyrób medycznySleepMed Comfort, SleepMed Premium, SleepMed Supreme, SleepMed Hybrid Premium, SleepMed Hybrid Supreme, SleepMed Comfort Plus, SleepMed Premium Plus, SleepMed Supreme Plus, SleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus, SleepMed Hybrid Supreme Plus, SleepMed Natura Plus i SleepMed Natura Hybrid Plus to materace przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.