Przymierzasz się do zakupu nowego materaca do swojej sypialni, ale nie wiesz na jaki produkt się zdecydować? Jeśli przytłacza Cię ilość dostępnych ofert i zastanawiasz się, na co powinieneś zwracać szczególną uwagę, to ten artykuł jest dla Ciebie! 

Wysoka elastyczność 

Pierwsza propozycja materaca dla singla to Hilding Rock&Roll. Produkt został skonstruowany z dwóch profilowanych pianek, które cechują się  wysoką elastycznością. Dzięki takiej budowie, użytkownik może dostosować materac do własnych preferencji i aktualnych potrzeb. Wkład wyprofilowano w taki sposób, by stworzyć siedem stref komfortu, które zagwarantują twojemu ciału optymalne wsparcie. Otwartokomórkowa struktura wkładu umożliwia jego wentylację i pozwala utrzymać odpowiednią higienę materaca. Hilding Rock&Roll ma za zadanie zapewnić osobie śpiącej sprężystość, efektywny wypoczynek i zdrowy sen. Dodatkowo, materac otrzymał certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji nie wykorzystano żadnych substancji niebezpiecznych, które mogłyby mieć szkodliwy wpływ na zdrowie i samopoczucie użytkownika.

Zdrowotne właściwości 

Jakie materace dla singla są polecane?Materace do spania mogą odznaczać się prozdrowotnymi właściwościami. Jeśli szukasz takich produktów to koniecznie rozważ kupno Hilding Salsa. Jest to materac, który posiada status produktu medycznego. Oznacza to, że spełnia on wszelkie restrykcyjne wymagania dyrektyw unijnych nowego, globalnego podejścia, które dotyczą takich zagadnień, jak bezpieczeństwo oraz ochrona zdrowia i środowiska. Hilding Salsa został skonstruowany z pianki FlexiFoam, która posiada siedem stref twardości. Dzięki temu zapewnisz swojemu ciału optymalne wsparcie i komfort. Wierzchnią warstwę zbudowano z pianki Visco, która reaguje na temperaturę i pozwala zmniejszyć napięcie mięśni. Przy zakupie będziesz mógł wybrać jeden z dwóch antyalergicznych pokrowców, cechujących się wysoką jakością. Ponadto, Hilding Salsa uzyskał certyfikat jakości AEH. Przy pomocy niezależnego Szwajcarskiego Instytutu AEH, materac został przebadany i poddany szczegółowym analizom.

Bezpieczeństwo 

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i zapewnieniu sobie optymalnego środowiska snu, to koniecznie rozważ zakup Hilding Melody. Jest to materac antybakteryjny i przeciwgrzybiczy. Produkt sprawdzi się też świetnie u osób, cierpiących na bóle kręgosłupa. Otwory wewnątrz wkładu zapewniają odpowiednią wentylację i pozwalają utrzymać odpowiednią higienę. Wysoka gęstość lateksu sprawia, że Hilding Melody jest niezwykle trwały. Pokrowiec Italiano, w który ubrano produkt, potrafi zniwelować przykre zapachy i odznacza się właściwościami antyalergicznymi. Optymalna sprężystość produktu pomaga w obracaniu się na materacu i we wstawaniu rano z łóżka.

Materace dla singla dostępne na naszej stronie ABC Snu to produkty najwyższej jakości. Wymień swój stary, zużyty materac na nowy już dziś!