Postaw na nowoczesne, wysokiej jakości produkty naturalne, takie jak poduszka Hilding ViscoBio. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Dlaczego? Przekonaj się z naszego dzisiejszego artykułu!

Naturalne surowce

Jak sama nazwa wskazuje, Hilding ViscoBio to starannie opracowana, poduszka naturalna. Przy jej produkcji wykorzystane zostały ekologiczne surowce, które mają przełożenie zarówno na nasz komfort, jak i właściwości prozdrowotne modelu. Zacznijmy od oleju rycynowego, którym nasączona została pianka, stanowiąca wypełnienie. Potęguje to odczuwane przez nas uczucie relaksu, którego doświadczamy zaraz po położeniu się do łóżka. Jednocześnie trzeba dodać, że olej wykazuje liczne właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze, dzięki czemu wyrób jest w pełni bezpieczny dla alergików i bardzo higieniczny. Wspomnijmy, że świetnie nada się również dla osób o bardzo delikatnej skórze. Koniecznie musimy również wspomnieć o pokrowcu, który został wykonany z lnu. Len jest materiałem cenionym od wieków: gwarantuje bardzo przyjemne w dotyku uczucie, a także ma wpływ na wentylację produktu, co również jest bardzo istotne z punktu widzenia alergików, a także potęguje właściwości termoregulacyjne.

Pianka termoelastyczna

Dla kogo poduszki naturalne? Poznaj Hilding ViscoBio!Oczywiście, bardzo istotną rolę, pełni tutaj pianka termoelastyczna, która stanowi podstawę wypełnienia. Jak zostało już dzisiaj wspomniane, została ona naturalnym olejem rycynowym, jednak nie jest to jej jedyna zaleta. Pod wpływem temperatury dostosowuje się ona do naszego kształtu ciała, dzięki czemu zapewnia niesamowite odczucia zaraz po położeniu się do łóżka. Całość przyjemnie otula i pomaga pozbyć się napięcia, które często występuje przez cały dzień. Jednocześnie koniecznie trzeba podkreślić, że całość świetnie podtrzymuje głowę i szyję, odpowiednio je stabilizując i minimalizując ryzyko wystąpienia różnego rodzaju dolegliwości bólowych. Warto też wspomnieć, że poduszka naturalna wykazuje właściwości termoregulacyjne, co chroni zarówno przed przegrzaniem, jak i nadmiernym marznięciem, z czym często musi się mierzyć wiele osób.

Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy warto jest wybrać tego typu, starannie opracowany model? Spróbujmy na koniec zebrać wszystkie jego zalety:

  • przyjemnie otula, lecz też stabilizuje odcinek szyjny kręgosłupa,
  • został wzbogacony o naturalne surowce,
  • zapewnia rozluźnienie spiętych części szyi.
  • wykazuje szereg właściwości antyalergicznych,
  • umieszczono go w starannie opracowanym pokrowcu.

Naszym zdaniem, jest to naprawdę niesamowita opcja, która jest w stanie zagwarantować nam wysoki komfort snu – przekonaj się sam i wybierz poduszki naturalne.

Postaw na poduszkę naturalną, a co za tym idzie nowy komfort snu. Jej liczne właściwości na pewno przełożą się pozytywnie na nasze samopoczucie!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/