Odpowiedni wypoczynek zapewnia człowiekowi prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia, dobre samopoczucie oraz przede wszystkim zdrowie. Aby jednak tak było, materac na którym śpimy, powinien być odpowiednio dopasowany pod użytkownika – jego wagi, wzrostu, indywidualnych preferencji oraz potrzeb. Świetnie sprawdzą się tutaj materace od Hilding Anders. Dlaczego?

Idea materacy Hilding

Hilding Anders uważa, że zdrowy oraz regenerujący sen można uzyskać poprzez zapewnienie kilku kluczowych właściwości w materacach. Mowa tutaj o ergonomii, którą zapewnia się poprzez użycie materiałów, które dopasowują się do indywidualnego kształtu ciała oraz stabilizują kręgosłup zachowując jego fizjologiczne krzywizny oraz umożliwiają mięśniom prawidłową regenerację. Do czynników tych zaliczamy również zdrowy mikroklimat, który zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów wewnątrz materaca. Ponadto ważne jest, aby materace można było w bezproblemowy sposób utrzymać w czystości. Oprócz funkcjonalności i odporności na eksploatację materace Hilding cechuje także piękny i niezwykle elegancki wygląd. Producent oferuje wiele wzorów pokrowców, przez co każdy użytkownik może dopasować go w sposób indywidualny do swoich potrzeb. Hilding Anders dba również o środowisko, co pokazuje poprzez wytwarzanie produktów zgodnie z aktualną ustawą o ochronie środowiska naturalnego, segregowanie odpadów oraz nieużywanie chemikaliów i innych szkodliwych substancji.

 

Gdzie znaleźć materace od Hilding Anders?

Najlepszy wypoczynek na materacach od Hilding AndersHilding Anders produkuje materace pod własnymi markami jak Hilding czy Curem, jednak możemy je znaleźć także w ofercie innych firm, takich jak Agata Meble (produkty Natura i Galaxy), Black Red White (produktu Immensity) oraz mniejszych graczy, jak Pan Materac czy Senpo. Hilding Anders stworzył także innowacyjne produkty SleepMed dla EMBE Sp. z o.o. Co charakteryzuje te materace?

 

Innowacyjne materace SleepMed

Materace SleepMed to gwarancja dobrze przespanej nocy oraz niezwykle komfortowego odpoczynku. Są to materace z właściwościami prozdrowotnymi, które sprzyjają zdrowiu użytkownika pod wieloma aspektami – zapewniają prawidłowe podparcie ciała, a także niezwykłą higieniczność i przewiewność wkładu. Ich bezpieczeństwo oraz jakość potwierdza certyfikat jakości AEH, który otrzymał każdy z materacy SleepMed. Charakteryzują się one rzadko spotykaną w produktach tego typu możliwością regulacji twardości, dzięki czemu można dopasować twardość, a co za tym idzie i komfort do swoich preferencji bez konieczności wymiany materaca. W ofercie materacy SleepMed można wyróżnić materace piankowe oraz  materace ortopedyczne. Każdy model posiada indywidualne właściwości oraz unikalne wypełnienie, które znacząco poprawia jakość snu. Jeśli jesteśmy zainteresowani, warto abyśmy odwiedzili sklepy z materacami SleepMed, które można znaleźć w każdym większym mieście w Polsce.

Wygodny odpoczynek i zdrowy sen? Z pewnością zapewnią nam to materace od Hilding Anders. Ich wyjątkowa konstrukcja oraz nowoczesne, przez wiele lat testowane wypełnienie umożliwi doskonały wypoczynek. Jeśli jednak od produktów tego typu oczekujemy jeszcze więcej, z pewnością powinniśmy zwrócić uwagę na materace SleepMed, które pomogą zachować dobrą kondycję kręgosłupa, a nawet ulżyć w jego dolegliwościach bólowych.